Youtube
İnternet

Youtube Üzerinden Mp3 Olarak Nasıl Müzik İndirilir ?

Youtube, sosyal içerik ve video platformudur. Kendinize özgü kanal açabilir, video çekip yayınlayabilirsiniz. Platform üzerinde yüklenen müzikleri indirmek için şuanda herhangi bir alternatif yok ancak kullanılabilecek yöntemi sunacağız. Mp3 müzik indirmenin yolları.

Youtube Nasıl Mp3 Müzik İndirilir ?

Mp3 olarak müzik indirebilmek için öncelikle buradaki bağlantıya tıklayarak mp3 dönüştürme internet sitesine gidiyoruz. Daha sonra ise Youtube üzerinden seçtiğiniz müziğin url adresini buraya yapıştırıyorsunuz. Son olarak doğru olup olmadığını görselden belirleyip bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz. Yapamayanlar için aşamalı bir şekilde aşağıdan okuyabilir veya diğer seçeneği deneyebilirsiniz.

  • Öncelikle buradaki bağlantıya tıklıyoruz.
  • Daha sonra Youtube üzerinden indirmek istediğimiz müziği seçiyoruz.
  • Url adresini (http:// ile başlayanı) kopayalıp yapıştırıyoruz. Kopyalamak için urlnin tamamını seçip sağ tıklayarak kopyalayabilir veya url adresini seçerek Ctrl + C ve Ctrl + V tuş kombinasyonları ile hızlıca yapabilirsiniz.

 

SnapTube İle Nasıl Müzik İndirilir ?

Bu yöntem mobil kullanıcılar için geçerlidir. Özellikle mobil üzerinden müzik veya video indirmek isteyenler bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilir. Ios ve Android platformlarında da uygulamayı SnapTube diye aratarak indirebilirsiniz. SnapTube üzerinden sadece Youtube değil diğer sosyal içerik platformlarından da video veya müzik indirebiliyorsunuz.

  • Uygulamayı indirip açtıktan sonra indirmek istediğiniz platformu seçiyoruz. (Örneğin Youtube)
  • Daha sonra indirmek istediğiniz içeriği aratarak buluyoruz.
  • Bulduğumuz içeriği ayarlar kısmından kalitesini ve ne biçimde ineceğini seçiyoruz.
  • Son olarak indirme işlemini başlatıyoruz.

Bunun gibi bir çok müzik indirme yolu bulunmakta. Biz size güvenli ve iyi olan yolları gösterdik. Daha farklı şekillerle de indirme şansınız mevcut fakat güvenli olabileceğini söyleyemeyiz. İndireceğiniz veya yapacağınız işlemler tehlike içerebilir. Bu tehlikelerden biride Google Play Store sorunu. Buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

 

 

Youtube Üzerinden Mp3 Olarak Nasıl Müzik İndirilir ?
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top