Oyun

Korku Oyunu Outlast 2 Yayınlandı !

En çok oynanan korku oyunlarından biri Outlast yeni sürümü Steam üzerinde satışa çıkarıldı. Büyüleyici hikayesi ve grafiği sayesinde hak ettiği parayı karşılayan bir oyun. Outlast 1 gibi içerisinde muhteşem kurgulu bir hikaye bulunuyor.

Outlast 2, 2015 ve 2017 tarihleri arasında en çok oynanan korku oyunlarından biri. Oyunu bu kadar sevdiren şey ise içerisinde bulundurduğu kurgusu ve hikayesi. Profesyonel tasarlanmış grafikleri sayesinde muhteşem bir oyun deneyimi yaşatıyor. Oyunun bu seferki hikayesi ise hamile bir kadının ölümünü araştıran 2 tane kaşifi anlatıyor. Olayı araştırmak üzere Arizona’ya giden çiftin uçağı yere çakılıyor ve bundan sonrası oyun başlıyor.

Oyun, Steam üzerinden satışa çıktı. Çoğu oyuncu oyunun yeni sürümünü beğense de beğenmeyen de biraz fazla. Online oyun pazarı olan Steam üzerinden 49 TL fiyatına oyunu satın alabilirsiniz. Fiyatına göre uygun olup, satın alıp almamak size kalmış. Fakat yaşattığı oyuncu deneyimi ile birlikte piyasada bunun gibi korku oyunları pek fazla bulunmuyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top