Google Chrome
İnternet

Google Chrome Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Popüler web tarayıcısı olan Google Chrome güncellemeleri ile daha iyi bir görünüme kavuşuyor. Yeni internet kullanıcıları ve bilmeyenler için Google Chrome güncelleme rehberi.

Web tarayıcısına güncelleme yapabilmek için öncelikle programın veya uygulamanın cihazınızda yüklü olması gerekmektedir. Daha sonra aşağıda belirtilen aşamalar ile güncelleme yapabilirsiniz. Google Chrome, ios, android ve masaüstü sürümleri bulunmaktadır.

Güncelleme gerçekleştirmek için öncelikle masaüstü kullanıcılar için sağ üst köşede bulunan 3 nokta simgesine tıklayın. Daha sonra ayarlar > sol bölümde bulunan sekmelerden hakkında sekmesine tıklayın. Bu sekmeden eğer güncelleme yapamıyorsanız veya bir sorun ile karşılaşıyorsanız  yetkililere bildirebilirsiniz. Eğer güncelleme bulunuyorsa güncelle butonuna tıklamanız gerekmektedir. Programın yeni sürümü bilgisayarınıza indirme işlemini başlatırsınız. Eğer güncel ise güncellemeye gerek yok. Ayrıca hakkında sekmesinde Chrome kullanma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Google Chrome Güncellemesi Nasıl Yapılır ?
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top